Improved Gamers

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Improved Gamers » PCW (practice clan war) » EoL (Elements of Life) team VS i-Gamerz


EoL (Elements of Life) team VS i-Gamerz

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

Привіт! Дуже хочеться зіграти проти вашої команди в Counter Strike 1.6 5x5
Ми з міста Хотин (Чернівецька область), неподалік від Кам’янець-Подільського. На гру можем приїхати і до вас, а можем зіграти і по інету (ну це як вам зручно).
Пишіть в асю 405384604
Чекаю відповіді.
З повагою, капітан команди EoL  - RASH.

+1

2

Ыыыыыыыыч, седня постріляєм))

0

3

Відбулася ця велика запекла гра Хотинців з 2-ма Камянецькими командами. Наша команда виборила свою почесну ігру, а вот наші колеги не дуже........ Кароче рахунки такі.

IG [8:16] EoL - dust 2
IG [16:12] EoL - inferno
IG [12:16] EoL - nuke
IG [16:6] EoL - train

NGT [2:16] EoL - dust 2
NGT [4:16] EoL - inferno
NGT [9:16] EoL - nuke
NGT [5:16] EoL - train

Точні рахунки NGT з EoL я не помню. Якщо що то поправите мене))) Є демки. Якщо когось цікавить то запитуйте в аську.

0

4

Ігри були про100 супер. Давно не отримував такого задоволення.
Велика подяка від Хотинської команди EoL комп клубу ТЕРМІНАЛ-2! Компи дуже класні, і грати на них одне задоволення :cool:
Ми  ще приїдем обовязково, і думаю що наступні ігри будуть ще запекліші.
Надіюсь що в найближчому часі поїдемо на турнір в Хмельницький чи в інше місто двома командами.
Так шо це великий початок нашої великої дружби  :glasses:

0

5

Вот оце точно. Я так думаю що десь в серпні я організую чемп там. Тіки треба дождатися хотяби там іще 2 кампа.

0

6

Якщо все так буде, то можлио що ми навіть дві команди привезем, але це не 100%
Але дуже хочеться в Хмельницький... Якщо буде якась інфа на рахунок турніру в Хмельницькому, то повідомляйте одразу ж, щоб ми готувались.

0

7

НГТ параша... ше одна така ігра і я нафіг команду розпущу. з команди тільки 2 ігрока було, ппц просто...

0

8

Як 2? 3)))) І кстаті твій кент непогно грав. Якби цікавився то нормально би іграв.

0

9

Слух, ти, кент, ти б лучше ссилку на наш форум десь викинув))

0

10

Турнір можна було б у вас провести, кілька команд уже є:
EoL
IG
NGT
PROTECTION - я думаю теж прийдуть на турнір, але ви знаєте точніше.
Game.Pro
InFaсto (sorry мож неправильно написав  назву команди)
Можливо що з Хотина ще одна команд приїде, але це не факт, потім + можливо ще з якихось міст прилеглих приїдуть до вас на турнір, але за один день на 11 компах не встигнем провести турнір, якщо буде більше 6 компів....

0

11

Я хочу зробити чемп з 8 команд. Щитай будуть IG, InFact, EoL, Protection і потом можна іще зібрати. Можна написати на wwwcyberwest.clan.su і всьо. Там соберуться команди до 8.

0

12

Це все канешно дуже харашо, но... давайте десь в кінці серпня це все замутите, пліз!

0

13

Я так думаю що раніше і не получиться))))

0

14

Кінець серпня буде якраз супер, бо раніше не факт шо получиться в нас, все таки літо і в кожного якісь свої приколи, море, робота і т.п.

0

15

Що да то да.

0

16

IG vs EoL:
16:4 - train
16:14 - dust2
15:15 - inferno

0


Вы здесь » Improved Gamers » PCW (practice clan war) » EoL (Elements of Life) team VS i-Gamerz